Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Taraila“ buvo įkurta 2007 m. Pietų Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė miško gėrybių (baravykai, voveraitės, šilabaravykiai, mėlynės, bruknės bei spanguolės) prekyba Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse. Prekyba apsiriboja maitinimo įstaigų aprūpinimu miško gėrybėmis ir turimos produkcijos tiekimu į prekybos tinklus Lietuvoje, bei didmenine miško gėrybių prekyba užsienyje. Įmonė „Taraila“ pastoviai atnaujina parduodamos produkcijos asortimentą bei daug dėmesio skiria jos kokybei, kuria ateities planus, kurie ne tik didina esamos veiklos apimtis, bet ir plečia įmonės veiklos pobūdį. Po investicinio projekto, kuris buvo įgyventdintas 2009  metais, bendrovė gali pasiūlyti ne tik šviežius grybus bei uogas, tačiau ir šaldytą, džiovintą bei marinuotą produkciją.

Įmonės vizija - Pagrindinių miško gėrybių  distribucijos lyderis Lietuvoje.


Misija - Kurti maksimalią naudą pirkėjams, pateikiant aukščiausios kokybės ekologiškus produktus.


Bendradarbiaudami su tiekėjais bei esamais klientais stangiamės visi kartu erinti produkto kokybę, kad galutinis vartotojas visada liktų patenkintas.

Pasitikėjimas, tolerancija, atsakingumas bei komandinis darbas – pagrindinės vertybės vienijančios mūsų darbuotojus.

Ilgametė darbuotojų patirtis bei nuolatiniai žaliavos tiekėjai suteikia galimybę užtikrinti aukščiausią produkto kokybę.